Burak Özçivit, Fenerbahçe’nin efsane ismi Alex de Souza’yı sinemaya transfer ediyor

Ünlü sinema ve dizi oyuncusu Burak Özçivit, Fenerbahçe’nin efsane ismi Alex de Souza’yı sinemaya transfer ediyor! İşte teklifin detayları…

Oyunculuğunun yanı sıra kendisine ait bir de yapım şirketi bulunan Burak Özçivit, bomba bir proje hazırlığında.

Gençliğinde maddi sıkıntılar içerisinde yaşayan yıldız bir futbolcunun hayatını konu alan bir sinema filmi çekme hazırlığında olan Özçivit, Fenerbahçe sevdasını da gözler önüne serecek.

Koyu bir Fenerli olan Burak Özçivit, filmde rol alması için Fenerbahçe’nin efsane ismi Alex de Souza’ya teklif götürdü.

Filmin ana karakteri olan futbolcunun Alex’le rol gereği bir araya gelip efsane Brezilyalı’dan futbol dersleri almasını isteyen ünlü oyuncu, yaz aylarında ise Brezilya’ya gidip Türkiye’de iz bırakan Alex ile yüz yüze görüşecek.

Özellikle Fenerbahçe taraftarını sinema salonlarına çekmesine garanti gözüyle bakılan Burak Özçivit’in yeni filmiyle ilgili birçok detayı ise şimdilik herkesten sakladığına dikkat çekiliyor.

Alex de Souza’nın da bu teklife sıcak baktığı gelen bilgiler arasında.

blank

FAHRİYE DE FENERLİ OLDU

Burak Özçivit, Fenerbahçe tutkusunu şimdilerde oğullarına yaklaşık 7 buçuk aylık hamile olan eşi Fahriye Evcen’e de aşıladı.

Geçtiğimiz hafta Türkiye’ye gelen Alex, “Burası benim ikinci vatanım. Unutamayacağım kadar güzel günler yaşadığım yer” dedi.

blank

 

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.