Burak Özçivit ‘Can Feda’ filmi için bu kez önlem aldı

Burak Özçivit yapımına ortak olduğu Can Feda sinema filminin sözleşmesine gala şartı ekledi. Kerem Bürsin ile başrolü paylaşan yakışıklı oyuncu daha önce Murat Boz ile gala sıkıntısı yaşadığı için bu şartı eklediği söylentiler arasında…

Posta’da yer alan habere göre, Burak Özçivit, ‘Kardeşim Benim 2’nin gala etkinlikleri sırasında başrolü paylaştığı popçu Murat Boz ile tartışmıştı. Çünkü Murat Boz iş temposu nedeniyle yurtdışı galalarına katılmak istememişti. Filmin gişesi hedeflenen rakama ulaşamayınca Burak Özçivit, Murat Boz’u sorumlu tutmuştu.

Burak Özçivit yapımına ortak olduğu ve 7 Nisan’da vizyona giren ‘Can Feda’ filmi için bu kez önlem aldı. Başrolü paylaştığı Kerem Bürsin ile sözleşmesine “Galalara katılmak zorunlu” maddesini ekledi. Kerem Bürsin’e de, “Yanlış anlama, bu maddeyi koymak zorundayız” açıklamasını yaptı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.