Burak Kut 22 yıl aradan sonra Kıbrıs’ta sahne aldı

22 yıl aradan sonra Kıbrıs’ta Chamada Kulüp’te sahne alan Burak Kut sevenleriyle hasret giderdi.

En son 1997 yılında Kıbrıs sorunlarının çözümü için Sakis Ruvas’la birlikte barış konseri veren sanatçı Sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. 25 yıllık sanat hayatımda istediğim her şeyi yaptım ve yapmaya devam ediyorum dedi. Sevenlerine 2019 yılı içersinde eski şarkılarını tekrar düzenleyip albüm çıkaracağının müjdesini veren ünlü sanatçı ayrıca Hababam Sınıfı Yeniden filminde oynadığını söyledi. Yeni şarkıcılardan Edis ve Aleyna Tilki’yi çok beğendiğini söyleyen Burak Kut Türk müziğinin böyle yeteneklere ihtiyacı olduğunu söyleyerek röportajına son verdi. 2 saat boyunca sahnede kalan Burak Kut Kıbrıslı sevenlerine müzik dolu dakikalar yaşattı.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.