Bülent Ersoy’dan evlilik açıklaması

İstanbul gece hayatının kalbi; en romantik canlı müzik mekanı , şarkılara konu olan Kalamış Paysage Restaurant’ta attı.

Anadolu Yakası’nda uzun süreden sonra ilk defa sahne alan Diva; Sevgililer günü arifesi saat 23:59 da aynı yılbaşında olduğu gibi salonu hıncahınç dolduran konuklarıyla birlikte 10’dan geriye sayarak sevgililer gününü müjdeledi .

Bülent Ersoy geçtiğimiz hafta basında çıkan ‘’evleniyor mu’’ başlıklı haberlerine atıfta bulunarak ;

‘’- Nerdeeeee o günler!…Benim evlenecek halim mi kaldı. Basın mensubu olan arkadaşlara yaptığım bir espiri baktım ki gazetelere manşet olmuş , laf aramızda öyle bir yakışıklı bulsam hiç kaçıracak göz var mı bende! Ama gördüğünüz gibi bu sevgililer gününde de benim sevgilim sizlersiniz. Yüzelli yıldır siz benim bende sizin sevgilinizim.’’

Diva bu özel günde olağan repertuarının dışına çıkarak programında daha fazla aşk şarkısına yer verdi.

Bu arada Divanın sahnede en çok istek alan şarkısı mekanın adıyla bütünleşen ‘’Bir Tatlı Huzur Almaya Geldik Kalamıştan….’’şarkısı oldu.
Bülent Ersoy verdiği özel demeçte basın mensuplarına kostüm ,saç ve makyajının sorulması üzerine;

‘’Ben Türkiye’nin ordinaryüs Profesörleriyle çalışıyorum makyajımı Aysel Yasemin Öykü, saçımı Mehmet Yiğit, kostümümü ise Semih Doğruer hazırladı. Geri kalan sanatçılarda amatörlerle çalışıyor’’ deyip o bilinen meşhur kahkahasını attı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.