Bülent Ersoy’a ateş püskürdü: Evet sapkınım!

Tek başına alışveriş turuna çıkarak yeni sezon ürünleri inceleyen Tuna Arman, ‘Çocuklar Duymasın’ dizisinden ayrıldığını açıkladı.

Geçen günlerde Bülent Ersoy’un hayvanseverlere yönelik dile getirdiği sözlere çok kızdığını ifade eden oyuncu, “Hayvanları yaşatmaya çalışmak sapkınlıksa eğer ben bir sapkınım. Kendinden yaşça küçük insanlarla ilişki kurması sapkınlık olmuyor. Bizim hayvanseverliğimiz sapkınlık olarak görülüyor. Evet sapkınız” sözleriyle, Diva’ya ateş püskürdü.

Kürklerinin toplam değeri 2 milyon TL’yi bulan, son bir ayda 700 bin TL’lik iki kürk daha alan Bülent Ersoy, geçen hafta hayvanseverleri kızdıracak açıklamalar yapmıştı: ”Bana saldıran sözde hayvanseverler hasta ruhlu insanlar. Hayvanla öpüşen, kedi-köpeğin salyasıyla oynayan kişiler. Psikolojilerini bilemiyorum. Acaba çocuk sahibi olamayıp, bir köpek ya da kediden mi haz duyuyorlar? Kendimi onların seviyesine indirmeyi düşünmüyorum. Kürk giymeye korkmadan devam edeceğim.”

Asıl kavga şimdi başlıyor… Bülent Ersoy hayvanseverleri sapık zoofililere benzetti!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.