gazetemag tv

Bülent Ersoy hayvanseverleri yine kızdırdı!

Diva Bülent Ersoy geçtiğimiz gün Günay Restaurant’ta sahne aldı. Ünlü sanatçı kafasına taktığı sülün tüyleri sebebiyle eleştiri yağmuruna tutuldu.

Ünlü şarkıcı Fatih Ürek ve Diva Bülent Ersoy geçtiğimiz gün Şişli’de bulunan Günay Restaurant’ta sahne aldı. Kendi ismini taşıyan kremi ile misafirlerine bakım seansı yapan Fatih Ürek, “Önümüzdeki sahneme herkes kremini sürüp, gençleşip-güzelleşip gelecek. Yoklama yapacağım” dedi.

blank
Bülent Ersoy

Fatih Ürek’ten sonra sahneye çıkan Bülent Ersoy, 2020 yılının ilk konserini vermiş oldu. Sahne performansı ve kıyafeti ile dikkat çeken Bülent Ersoy, saçına sülün tüyleri takında hayvan hakları savunucularını sinirlendirdi. Sosyal medyada da gündem olan Diva Bülent Ersoy, bir çok kullanıcı tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.