Bülent Ersoy, canlı yayına alkollü çıktı iddialarına cevap verdi

Sanatçılar Bülent Ersoy ile Mustafa Keser’in dün ilk bölümüyle ekrana gelen programları Benzemez Kimse Sana’ya Ersoy’un alkollü olduğu iddiaları damgasını vurdu. Sanatçı bu iddialara, canlı yayında yanıt verdi.

Benzemez Kimse Sana programında şarkıları söylerken takılması, çoğunlukla koltukta oturması gibi halleriyle sosyal medyanın gündemine oturan Bülent Ersoy için, canlı yayına alkollü çıktı iddiaları gündeme geldi.

Ersoy bu iddialara yayın sırasında yanıt verdi. Sanatçı, ‘Bir yudum bir şey içmedim. Olsa söylerim. Sadece heyecan.’ dedi. Ersoy, Keser’in ve konuk sanatçı Yıldız Tilbe’nin de alkollü olmadıklarını söyledi.

Tilbe, ‘Çok heyecanlı olduğunuzu biliyoruz. Heyecandan olduğunu biliyoruz’ sözleriyle, Keser de, ‘Programı açarken elleri titriyordu, heyecandan’ diyerek Ersoy’u desteklediler.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.