Buket Dereoğlu, Hekimoğlu’nda konuk oyuncu oluyor!

Kanal D’nin başrollerinde Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan Saban, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay’ın yer aldığı, House M.D. dizisinin Türkiye uyarlaması olan Hekimoğlu, 28 Ocak Salı akşamı 5’inci bölümü ile ekrana geliyor.

Dizinin beşinci bölümüne ünlü oyuncu Buket Dereoğlu konuk oluyor. ALS hastalığının işlendiği bu bölümde Dereoğlu, ALS hastası olarak hastaneye gelen müzisyen Cihan Yenerler’in menajerine hayat veriyor.

Memoli’nin zor seçimi!

Hekimoğlu’nun tanı ekibinde görev yapan Dr. Mehmet Ali’yi bu bölümde zor bir seçim bekliyor. Mehmet Ali, hasta Cihan Yenerler’in asıl doktoru Tanju Bey’in eski asistanıdır ve İpek’te bu vakayı Mehmet Ali’ye verir. Hekimoğlu başlarda bu duruma bozulsa da kendi yöntemleri ile vakayı tedavi etmeye çalışır.

Hekimoğlu ve Dr. Tanju arasında kalan Mehmet Ali’nin aklı, Tanju Hoca’nın teklifi ile daha da karışır. Peki Memoli eski hocasını mı yoksa Hekimoğlu’nu mu seçecektir?

Hekimoğlu yeni bölümleri ile her Salı saat 20.00’de Kanal D’de.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.