Buket Aydın ve Emir Sarıgül aşkıyla ilgili bomba iddialar!

Buket Aydın’ın, Kanal D Ana Haber’den ayrılması ve eşinden boşanması ile birlikte gündeme düşmüştü Emir Sarıgül ile aşk yaşadığı iddiaları. İddiaların kaynağı ise Emir Sarıgül’ün amca oğlu Murat Sarıgül’dü. Aydın bu iddiaları hemen reddetti. Ancak Murat Sarıgül, Emir Sarıgül-Buket Aydın ilişkisine dair yeni ve bomba iddialarda bulundu.

Türkiye iki hafta önce sürpriz bir ayrılık yaşadı. Buket Aydın ani bir kararla Kanal D ile yollarını ayırdı.

Üstelik Aydın’ın ayrıldığı sadece Kanal D değildi. Aynı zamanda eşinden de boşandı ünlü sunucu.

Bu süpriz ayrılıkla ilgili flaş gelişme ise eski Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün oğlu Emir Sarıgül ile aşk yaşadığı iddialarıyldı.

İddianın kaynağı ise Sarıgül ailesinin bir ferdiydi. Emir Sarıgül’ün birlikte büyüdükleri amca oğlu Murat Sarıgül’dü iddiayı ortaya atan kişi.

Bu iddiaya Buket Aydın’dan kısa süre sonra yalanlama geldi. Emir Sarıgül ile sadece arkadaş olduklarını söylüyordu Aydın.

Ancak iddianın kaynağı olan Murat Sarıgül ikilinin ilişkisi ile ilgili iddialarına Uçan Kuş’ta devam etti.

blank

Murat Sarıgül bu ilişkiye dair Buket Aydın ile Emir Sarıgül’ün karantina günlerinde aynı evde kaldıklarını söyleyerek iddiasını şu sözlerle bir adım öteye taşıdı:

“Görüştüklerini, beraber olduklarını biliyorum. Bu aşk mıdır bilmiyorum ama çok sıklıkla görüştüklerini biliyorum. Mesela bu sokağa çıkma yasağında birbirlerinin evlerindeydi. ”

Hatta Emir Sarıgül’ün aldığı arabasına BES plakasını yaptırdığını, sonradan bunu değiştirdiğini ama özel plakanın kaydının emniyetten bulunabileceğini iddia etti:

“Emir bey kendisine yeni bir araba aldı. İlk aldığında plakasını BES aldı. Daha sonra sanırım tepkilerden çekinip değiştirdi.”

Aralarında gerçekten aşk var mıydı? Sorusuna ise Murat Sarıgül’ün cevabı çekimser oldu. Bunun gerekçesini de Emir Sarıgül’ün sadece yeşili (Dolar) sevdiğini ileri sürek açıkladı. Buket Aydın’ı şöyle uyardı:

“Beni dinlerse. Gerçi beni engellemiş Twitter’da. Bir menfaat ilişkisi olabilir diye ben düşünüyorum. Çünkü bu ilişki Buket Hanım Kanal D Ana Haberi sunarken başladı. Şu an Kanal D Haberde değil. Politikaya girme durumları var. Menfaatleri olmayan yerde durmazlar.”

Murat Sarıgül, amcasının oğlu için “Çapkın” ifadesini kullanırken, Fatoş Altınbaş ile evliliğinin de daha önce yasak aşk yaşadığı televizyoncu nedeniyle sona erdiğini şu sözlerle ileri sürdü:

“Fatoş Hanımla evliliği de bu çapkınlığı ve yalanlar nedeniyle kopma noktasına geldi. Nitekim Fatoş Hanımla evliyken bir televizyoncu hanımla birlikteliği vardı.”

Ailelerin evliliği kurtarmak için çok çaba gösterdiğini belirten Murat Sarıgül, sonunda Altınbaş ile evliliğin sona erdiğini söyledi.

Sarıgül, Emir Sarıgül’ün yasak aşk yaşadığı bu televizyoncunun ise “Pelin Akat” olduğunu ileri sürdü… Murat Sarıgül, yaşanan bu ilişkiyi ispat da edebileceğini ifade etti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.