Bu Şehir Arkandan Gelecek’te heyecan başladı

Ay Yapım yapımcılığında gerçekleşen, senaristliğini Ece Yörenç’in, yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı’nın üstlendiği; Kerem Bürsin, Leyla Lydia Tuğutlu ve Gürkan Uygun’un başrollerinde yer aldığı dizinin ikinci bölümünde, birbirlerini bir daha hiç göremeyeceklerini düşünen Ali ve Derin yeniden biraraya geldi. İstanbul’da kalmak zorunda kalan Ali ve ailesinden kaçan Derin, ikinci bölümde birbirlerini daha yakından tanırken beklenmedik engellerle karşılaştı.

Ali, Derin’in izini kaybettiğini düşünürken, beklenmedik şekilde Derin tekrar karşısına çıktı. Ona dayatılan hayattan kaçan Derin, kendine en güvenli liman olarak, en iyi tanıdığı yabancı olan Ali’ye sığındı. Ali ve Derin ailelerinin geçmişten gelen bağlarından habersiz bir şekilde büyük bir aşka doğru ilerlerlemeye başladılar.

“NE ACI VARSA ÇIKAR İÇİNDEN”

İkinci bölümde, Rauf Anne ve Ali’nin geçmişteki sahneleri seyirciye duygusal anlar yaşattı. Annesi gözlerinin önünde öldürülen Ali’nin hayata tutunması için ona küçük bir kum torbası hazırlayan Rauf, küçük Ali’ye yumruklarıyla hayata tutunmasını öğütledi. Küçük Ali’nin çocuk hisleriyle hırsını kum torbasından çıkartmaya başladığı ve boksa ilk adımını attığı sahneler sosyal medyada da çok konuşuldu.

https://www.youtube.com/watch?v=K-t__ntrjuU

ŞAMPİYON’DAN BOKS DERSLERİ :
“BURASI HAYAT ASLANIM!”

Öldü sandığı oğlunu yıllar sonra karşısında bulan Şahin de Ali sayesinde hayatının ikinci dönemine başladı. Şahin, Ali’ye geçmişiyle ilgili istediği gibi açılamasa da onun oğlu olduğunu bilmenin verdiği mutlulukla tüm zorluklara karşı koyacağının sinyallerini verdi.
İlk bölümde, Rauf Anne’den Ali’nin oğlu olduğunu öğrenen ve bu sahne ile milyonları derinden etkileyen Şahin, Ali’yi boksun önceliklerini öğretmek için ringe çıkardı.

GEÇMİŞİN KAPILARI ARALANIYOR

Bölümün en heyecan verici anlarından biri de Derin’in babası Tekin’in kızını bulmak için Şahin’in boks salonuna geldiği anlardı. Kızının bu salonda olduğunu öğrenen Tekin, salonun sahibi olarak Şahin’i görünce geçmişinde sır olarak sakladığı anıları da canlandırmış oldu. Tekin’in Şahin’le yıllar sonra karşılaşmasının ardından neler yaşanacağı Bu Şehir Arkandan Gelecek’in 18 Ocak Çarşamba günü yayınlanacak 3. Bölümde ortaya çıkacak.

3. Bölüm Fragmanı için:

https://www.youtube.com/watch?v=FaJBY09rBDY

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.