Bu hafta en az oyu alarak Survivor 2020’den kim elendi?

Survivor 2020'de çeyrek final heyecanı devam ederken, yarışmanın ekranlara gelen 116. bölümünde eleme konseyi toplandı. Sercan, Evrim ve Nisa'nın elem potasında olduğu Survivor 2020'de 23 Haziran Salı akşamı kırmızı ya da mavi takımdan bir kişi SMS sıralamasında göre elenerek adaya veda etti.

Büyük finale günler kala heyecanın arttığı Survivor 2020 23 Haziran Salı akşamı eleme heyecanı ile sevenlerinin karşısına çıktı. Survivor’da bu hafta bireysel dokunulmazlığı kazanan 2 kez kazanan Cemal Can Sercan’ı ve Evrim’i, Sercan ise Nisa’yı potaya göndermişti. Eleme konseyinde birleşen kırmızı ve mavi takım yarışmacılarından bir ismin halktan gelen SMS’lerle en az oyu alarak adaya veda etti. Böylece 7 isim yarı finale yükseldi.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor’da bu hafta Sercan, Nisa ve Evrim’in eleme potasında olduğu konseyde heyecanlı gelişmeler yaşandı.

SMS oylaması sonuçlarına göre Acun Ilıcalı en az oyu alan yarışmacıyı açıkladı. Bu hafta Survivor 2020’de en az oyu alarak Survivor’dan elenen isim Evrim oldu.

SURVİVOR İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da oynanan iletişim oyunu yine heyecanlı anlara neden oldu. Kırmızı takım kazanması halinde Berkan, Mavi takım kazanması halinde Nisa, Cemal Can ve Barış’ın geçen haftanın ödülü olan 3 arkadaştan, üç de aileden gelen video klip ödülünden faydalanacağı ödül oyununda avantajı kazanan Mavi takım oldu.
Yarışmacı seçme hakkı elde eden mavi takım Survivor iletişim oyununda beklenen performansı yakalayamadı. Böylece Survivor iletişim ödülünü 10’a 7 kırmızı takım kazandı.

blank

SURVİVOR EVRİM KİMDİR?

Survivıor 2020’nin hırslı yapısıyla dikkat çeken ismi Evrim Keklik, 1990 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. İlkokul 1. sınıfta Fenerbahçe Spor Kulübü’nde voleybola başlayan ve 10 yıl boyunca devam eden Keklik kendisini şu şekilde anlattı:

Fenerbahçe Spor Kulübü sonrasında Galatasaray voleybol takımına transfer oldum ve 1 yıl sonra oradan da Konya Ereğli Belediyesi voleybol takımına transferim gerçekleşti. Omzumda oluşan sakatlıktan dolayı tedavilerim uzun sürdü ve voleybola ara vermek zorunda kaldım bu sırada Ankara Gazi Üniversitesi Besyo bölümünde eğitimime devam ettim. Üniversite de 4 yıl yüzdüm ve 3. kademe yüzme antrenörü olarak mezun oldum. Üniversite eğitimim 7 yıl sürdü. İstanbul’a ailemin yanına 2017 yılında geri döndüm ve sualtı hokeyi ne başladım 1 yıldır bu spor ile ilgilenmekteyim ve bir spor kulübünde yüzme antrenörlüğüne de devam ediyorum.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.