“Bu bildiğin sahtekarlık” Şeyma Subaşı’nın foyasını takipçileri ortaya çıkardı!

Bir moda çekimi için verdiği pozlarla ve fiziğiyle çok konuşulan Şeyma Subaşı’nın foyası ortaya çıktı. Subaşı’nın iki ayrı bacak fotoğrafını paylaşan takipçileri aradaki fark ile dalga geçti.

Bir moda çekimi için verdiği pozlarlave fiziğiyle çok konuşulan Şeyma Subaşı’nın foyası ortaya çıktı. Subaşı’nın iki ayrı bacak fotoğrafını paylaşan takipçileri aradaki fark ile dalga geçti.

“BU BİLDİĞİN SAHTEKARLIK”

Son dönemin gündem ismi Şeyma Subaşı fena yakalandı. Bir moda çekiminde photoshopla bacaklarını uzatan Subaşı’nın foyası Instagram hikayesinde normal görüntüsünü paylaşmasıyla ortaya çıktı. Şeyma Subaşı’nın bir takipçisi fotoğrafa, “Bacaklara bak bildiğin sahtekarlık bu.” yorumunu yaptı. Başka bir sosyal medya kullanıcısı ise “Çirkin kadın yoktur, photoshopsuz ve makyajsız yapmayan kadın vardır.” yorumunu yaptı.

blank

İÇ ÇAMAŞIRI GİYMEMİŞTİ

Acun Ilıcalı’dan boşandıktan sonra özel hayatıyla gündeme gelmeye devam eden Şeyma Subaşı, tatil için gittiği Venedik’te paylaşımlarına hız kesmeden devam etmişti. Subaşı, son paylaşımında dans ederken çektiği videoyu takipçileriyle paylaşmıştı. Subaşı’nın dans ederken iç çamaşırı giymemesi dikkat çekmişti.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.