Bu arkadaşa ölüyorum! Hazal Kaya’dan yeni Fikret Ali paylaşımı

Hazal Kaya ve Ali Atay, Şubat 2019’da dünyaevine girmişti. Çift, aynı yıl kasım ayında ilk çocukları Fikret Ali’yi kucaklarına almıştı.

Hazal Kaya, geride bıraktığımız Anneler Günü’nde oğlu Fikret Ali’nin ilk kez yüzünü göstermiş ve takipçilerinden 1 milyonu aşkın beğeni almıştı. Sosyal medyada babası Ali Atay’a benzetilen Fikret Ali’nin kendisine de benzediğini söylemiş ve gelen yorumlara isyan etmişti.

YENİ PAYLAŞIM

Son olarak güzel oyuncu oğluyla yeni bir kare paylaştı. Kaya paylaşımına, “Selam ben Ali…Fikret Ali…” notunu düştü. Kaya, “#babasınaçokaşıktım, #buarkadaşaölüyorum, #babasınabenzicektabikimebenzicek” etiketlerini de fotoğrafa eklemeyi ihmal etmedi.

Hazal Kaya dalgaya vurdu!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.