Bryan Cranston, Breaking Bad dizisinde canlandırdığı Walter White karakterine dönmek istiyor

Bryan Cranston, efsanevi Breaking Bad dizisinde canlandırdığı Walter White karakterine dönmek istediğini ifade etti. Aktör, Breaking Bad'in devam dizisi Better Call Saul'den davet alırsa bir saniye bile düşünmeyip hemen sete koşacağını söyledi.

Bryan Cranston, 2008-2013 tarihlerinde beş sezon boyunca yayınlanan tüm zamanların en popüler dizilerinden Breaking Bad’i sürükleyen Walter White karakterine yeniden dönmeye çok istekli olduğunu belirtti.

Bu yöndeki bir soruyu yanıtlayan usta aktör, Better Call Saul dizisi için “Dizinin yaratıcıları Vince Gilligan ve Peter Gould beni isterse hemen katılırım. Bir saniye bile düşünmem” derken, henüz bu konuda bir davet almadığı söyledi.

Cranston, “Bilemiyorum. Better Call Saul’ün bir sezonu daha var. Bekleyip göreceğiz”.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.