Bruce Willis’in yeni filmi ”Hayalet Suikastçı” seyircisiyle buluşuyor

Filmlerinin dünyada 3,05 milyar dolar gişe yaptığı Emmy ve Altın Küre ödüllü, dünyaca ünlü film yıldızı ”Bruce Willis”ın hastalığı sebebiyle yer aldığı son bilim kurgu, gerilim filmi ”Hayalet Suikastçı” 7 Nisan’da seyircisiyle buluşuyor.

”Hayalet Suikastçı”; başrollerinde Nomzamo Mbatha, Dominic Purcell ve Bruce Willis’in (son film rolünde) oynadığı yeni bir Amerikan gerilim filmi.

Aaron Wolfe tarafından yazılan ilk uzun metrajlı filmi Jesse Atlas tarafından yönetildi ve Atlas ve Wolfe’un Let Them Die Like Lovers adlı kısa filmine dayanıyor.

”Hayalet Suikastçı” filminin konusu ise kısaca şöyle;

”Valmora liderliğindeki özel bir askeri operasyon; bir ajanın zihninin başka bir kişinin vücudunda gizli, ölümcül görevler gerçekleştirmesini sağlayan fütürist mikroçip teknolojisini icat eder. Ancak bir ajan gizli bir görev sırasında öldürülünce, sorumluyu adalete teslim etmek için eski seçkin bir asker programa gizlice sızar.”

Yıla damgasını vuracak filmin etkileyici oyuncu kadrosunda ise; Bruce Willis (Valmora), Nomzamo Mbatha (Alexa), Dominic Purcell (Adrian), Mustafa Shakir (Sebastian), Andy Allo (Mali), Hannah Quinlivan (Özel Ajan), Fernanda Andrade (Olivia), Barry Jay Minoff (Marko), Eugenia Kuzmina (Antrenör) göz alıcı oyunculuk performanslarıyla yer alıyor.

”Hayalet Suikastçı”; frontotemporal demans teşhisi konduğu için oyunculuktan emekli olan ”Bruce Willis”in rol aldığı son yeni film olarak tarihe not edilecek.

”Bruce Willis”in yeni filmi ”Hayalet Suikastçı” Wedia Entertainment dağıtımıyla 7 Nisan’da tüm seçkin sinemalarda vizyonda!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.