Bruce Willis hakkında şok iddia!

Aksiyon filmlerinin efsaneleşmiş ismi Bruce Willis hakkında çıkan söylentiler, sevenlerini üzdü. İddialara göre Willis hafıza kaybı sorunları yaşadığı için replikleri bile ezberleyemiyor.

Aksiyon filmlerinin efsaneleşmiş ismi Bruce Willis hakkında çıkan bir söylenti sevenlerini üzdü. 66 Yaşındaki Willis’in demans hastalığı nedeniyle hafıza kaybı sorunlarıyla boğuştuğu ve bu yüzden de yer aldığı işlerin öncekilere göre daha çok eleştiriye maruz kaldığı düşünülüyor.

Webtekno’da yer alan habere göre, hafıza kaybı sorunuyla boğuştuğu söylenen 66 yaşındaki Willis, iddialara göre bu yüzden para kazanma güdüsüyle önüne gelen her işi kabul ediyor.

‘KULAKLIKLA SUFLE ALIYOR’

Popüler bir YouTube kanalı olan RedLetterMedia’nın Bruce Wills’in hakkında çıkan bu söylentilerin ardından paylaştığı videodan sonra Wills’in yaşadığı erken hafıza kaybı sorunuyla ilgili paylaşımlar gündeme oturdu.

Pek çok insanın bu söylentinin doğru olamayacağını söylemesinin ardından bir Twitter kullanıcısı, bunun söylentiden öte olduğunu ve Willis’in bu hastalığının yönetmen bir arkadaşı tarafından açıklandığını ileri sürdü. Kullanıcının bu iddiasını destekler nitelikteki paylaşım da gazeteci Dan Przygoda’dan geldi:

“Willis’in replikleri ezberlemekte zorlandığı için kulaklık kullandığını birlikte aynı filmde rol almış pek çok arkadaşımdan duydum.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.