“Bron/Broen” (Köprü) TRT 2’de izleyiciyle buluşuyor

İsveç – Danimarka ortak yapımı, polisiye drama dizisi “Bron/Broen” (Köprü) birinci bölümünden itibaren TRT 2’de izleyiciyle buluşuyor.

Büyük bir izleyici kitlesi olan ve 4 sezon, 38 bölümden oluşan “Bron/Broen” (Köprü) dizisi hafta içi her gün 00.30’da TRT 2 ekranına geliyor. Başrollerinde Sofia Helin, Rafael Pettersson, Sarah Boberg, Dag Malmberg, Kim Bodnia, Puk Scharbau, Thure Lindhardt, Lars Simonsen, Gabriel Flores Jair ve Henrik Lundström’üm yer aldığı dizi Danimarka ve İsveç arasındaki bir köprüde bulunan cesedin ardından iki ülkenin polis teşkilatının katili bulma serüvenini anlatıyor.

Polisiyenin ötesine geçerek hem polislerin bireysel sorunlarına hem de iki ülkenin toplumsal detaylarına değinen İskandinav polisiyesi dizinin; 2013 yapımı Amerika – Meksika sınırında geçen “The Bridge”, yine 2013 yapımı İngiltere – Fransa sınırında geçen “The Tunnel” ve en son 2018 yapımı Malezya – Singapur sınırında geçen “The Bridge” adlı farklı uyarlamaları da bulunuyor.

“Bron/Broen” (Köprü) hafta içi her gün 00.30’da TRT 2’de.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.