Britney Spears’a NBA yıldızı Wembanyama’nın koruması tokat attı

ABD’li müzik yıldızı Britney Spears, sosyal medyadan paylaştığı gönderisinde, ABD’li Victor Wembanyama’nın güvenlik görevlisi tarafından bir restoranda ‘tokatlandığını’ açıkladı. Spears, “Bu hikayeyi paylaşarak kamuoyunun gözü önündeki ünlü insanlara örnek olmanın ve bu yolla herkesi, tüm insanlara saygılı davranmaya teşvik etmenin önemli olduğunu düşünüyorum” dedi.

Özel hayatıyla sık sık adından söz ettiren ünlü pop yıldızı Britney Spears, bu kez şiddet olayıyla gündeme geldi.

‘YAKLAŞTI VE FOTOĞRAF ÇEKİLMEK İSTEDİ’
Basın kaynaklarından derlenen bilgilere göre olay şöyle gelişti:

Spears, Las Vegas’taki Aria Resort & Casino’nun içinde yer alan ve ünlülerin uğrak yeri olan bir restoranda akşam 8:30 sularında karşılaştığı San Antonio Spurs’un Fransız asıllı oyuncusu Victor Wembanyama’ya yaklaştı ve birlikte fotoğraf çekilmek istedi.

Spears’ın, oyuncunun dikkatini çekmek için ‘sırtına ve omzuna dokunduğu’ ve güvenlik ekibinin bir üyesinin de ani bir refleksle ona elinin tersiyle vurduğu kaydedildi.

İddialara göre Spears, darbenin ardından yere düştü ve gözlükleri kırıldı. Ardından ayağa kalktı ve masasına geri döndü.

‘TAKIMIN TEKNİK DİREKTÖRÜ ÖZÜR DİLEDİ’
Habere göre, olayın faili, Spurs takımının güvenlik direktörü Damian Smith daha sonra ünlü yıldıza yaklaştı ve özür diledi.

İddialara göre pop yıldızına, “Hayranlarınız tarafından kuşatıldığınızda nasıl bir durum oluştuğunu en iyi siz bilirsiniz” dedi.

Spears daha sonra kimliğini gizlemek için başında kapüşonlu bir tişört ve güneş gözlükleriyle restorandan hızla çıkarken görüldü.

Yanında kocası Sam Asghari ve menajeri Cade Hudson vardı.

SPEARS DARP SUÇLAMASIYLA POLİSE BAŞVURDU
İddialara göre Spears, olayın ardından darp suçlamasıyla polise başvurdu.

Ancak polis kaynakları kendisine, güvenlik görevlisi savunma amaçlı refleks gösterdiği için konunun “cezai bir mesele olarak ele alınamayacağını” söyledi.

Ertesi gün bir basın toplantısı düzenleyen Wembanyama, Spears’ın kalabalıkta kendisini “arkadan çektiğini” söyledi.

Spears, bu sözler üzerine Instagram hesabından bir açıklama yayınladı.

‘TRAVMATİK DENEYİMLER BENİM İÇİN YENİ DEĞİL’
Spears açıklamasında, “Travmatik deneyimler benim için yeni değil ve bunlardan payıma düşeni her zaman aldım” dedi.

Ünlü yıldız sözlerine şöyle devam etti:

“Dün gece başıma gelenlere hazırlıklı değildim. Otelimde tanıdık bir sporcuyu fark ettim ve ona yaklaşarak başarısından dolayı tebrik etmeye karar verdim. Ortam çok gürültülüydü ve ben de dikkatini çekmek için omzuna dokundum.”

“Oyuncunun, ‘beni arkamdan çekti’ şeklindeki ifadesinin farkındayım, fakat ben sadece omzuna dokundum. Bunun üzerine güvenlik görevlisi kalabalığın önünde arkasına bakmadan yüzüme ters bir yumruk attı. Beni yere düşürdü ve gözlüklerimin yüzümden düşmesine neden oldu.”

“Her zaman insanlar tarafından kuşatılırım. O gece de en az 20 kişilik bir hayran grubu tarafından kuşatıldım, fakat güvenlik ekibim hiçbirine vurmadı.”

Spears, sözlerine şöyle devam etti:

“Bu hikayeyi dünyayla paylaşmak utanç verici, fakat her şey zaten ortada. Bu hikayeyi paylaşarak kamuoyunun gözü önündeki ünlü insanlara örnek olmanın ve bu yolla herkesi, tüm insanlara saygılı davranmaya teşvik etmenin önemli olduğunu düşünüyorum…”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.