Brad Pitt’ten ayrılık itirafı

Angelina Jolie ile ayrıldıktan sonra kendini içmeye verdiğini söyleyen Pitt, boş eve gitmek acı verdiği için bir buçuk ay boyunca arkadaşının evinde kaldığını paylaştı.

Brad Pitt, Angelina Jolie ile ayrılığı hakkında ilk kez konuşarak, “Kendimi içmeye verdim” itirafında bulundu.

Hollywood’un ünlü yıldızı, Angelina Jolie ile ayrılıkları sonrasında ilk kez GQ dergisine konuştu.

Dergi için üç ayrı kapak pozu veren 53 yaşındaki aktör, Angelina Jolie’nin açtığı boşanma davası sonrasında yaşadıklarını anlattı.

Dergi için verdiği pozlarda zayıfladığı göze çarpan Pitt, ayrılık sonrası kendini içmeye verdiğini ve bunun bir sorun haline geldiğini söyledi.

Bir arkadaşının evinde içtiğini ve altı hafta boyunca orada kaldığını, çünkü eve dönmenin acı verdiğini anlattı.

Ayrılıkla ilgili kendini suçladığı itirafında da bulunan oyuncu, “Birini seviyorsan serbest bırak. Bunun ne demek olduğunu hissederek de biliyorum artık. Bu, birini sahiplenmeden sevmek” ifadesini kullandı.

“Ayrılık sürecinde kederinizden ölecek gibi hissettiniz mi” sorusuna da Pitt, “Evet” yanıtını verdi.

Üçü biyolojik, üçü de evlatlık olmak üzere altı çocuğu bulunan Pitt ile Jolie 2014 yılında Fransa’da evlenmişti.

Çocuklarının velayeti konusunda anlaşmazlığa düşen çiftin davası halen sürüyor. Çift, anlaşarak mahkemeden gizlilik kararı aldırmıştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.