Brad Pitt’in son filmi Five Second of Silence’tan ilk görseller yayınlandı

Yönetmenliğini Robert Zemeckis’in üstlendiği, Steve Knight’ın hikayesinden beyaz perdeye uyarlanan Five Second of Silence’tan ilk görseller yayınlandı. Başrollerinde Brad Pitt ve Marion Cotillard’ın yer aldığı film, II. Dünya Savaşı dönemine, 1942 yılına gidiyor.

Peki Pitt ve Cotillard ikilisinin bu filmdeki hikayesi ne olacak? Bir Alman subayını öldürmekle görevli iki casusu canlandıracak Brad Pitt ve Marion Cotillard, bu sırada birbirlerine aşık olacaklar. Bu aşk, Cotillard’ın çift taraflı çalışan bir ajan olduğunun ortaya çıkmasıyla zorlu aşamalardan geçecek. Kadrosunda Lizzy Caplan ve Jared Harris’in de yer aldığı film, 23 Kasım 2016’da vizyona girecek.

Five Second of Silence1

Five Second of Silence2

Five Second of Silence

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.