Brad Pitt ve Angelina Jolie’nin boşanmasıyla ilgili bomba iddia

Hollywood’un “altın çifti” Brad Pitt ve Angelina Jolie’nin boşanmasıyla ilgili iddiaların ardı arkası gelmiyor. Özellikle altı çocuklarının velayeti konusunda araları gün geçtikçe gerilen çiftin “boşanma savaşının” başka bir boyuta geçtiği de ileri sürülenler arasında.

İnternetteki radaronline sitesinin iddiasına göre Brad Pitt’in elinde, Angelina Jolie ile geçirdiği 12 yıl içinde yaşadıklarını anlattığı ses kayıtları var. Site, Pitt’in bu kayıtları kamuoyuna açıklaması durumunda kelimenin tam anlamıyla bomba etkisi yapacağını da ileri sürdü.

Radar online sitesinin iddiasına göre bu ses kayıtları Brad Pitt’in zaman zaman buluştuğu ünlülerin medyumu olarak tanınan Ron Bard ile yaptığı görüşmeleri içeriyor.

Bu ses kayıtlarında da ünlü aktörün evdeki yaşamıyla ilgili itirafları yer alıyor. Site, ses kayıtlarını dinlediği ileri sürülen bir kaynağın “Eğer bu ses kayıtları gün yüzüne çıkarsa Angelina Jolie’nin çocuklarının velayetini alması kolay olmayabilir” dediğini de yazdı.

Ses kayıtlarında Pitt’in Bard’a, Jolie ile yatak odası hayatlarını anlattığı da ileri sürüldü. Buna göre Angelina Jolie, cinsellik sırasında kendini kesip kanını da Brad Pitt’in üzerine damlatmayı seviyordu. Aktörün ise bundan çok da hoşlanmadığı belirtiliyor.

Sitenin iddiasına göre ses kayıtlarında Brad Pitt; medyumu Ron Bard’a eşinin aşırı zayıflığından da yakınıyor. Angelina Jolie’nin kendini bir odaya kitlediğini ve günlerce hiçbir şey yemeden orada kaldığını da anlatıyor.

Aktörün “Angelina sanki iki farklı kişi gibi. Bazen kendine zarar verecek şeyler de söylüyor ve yapıyor. Şiddet içeren bir yanı var” dediği de iddialar arasında.

Bir zamanlar Brangelina adıyla anılan çifte yakın bir başka kaynak da Brad Pitt’in sık sık neredeyse ağlayacak hale gelmiş şekilde Bard’ı aradığını ve Jolie’den şikayet ettiğini öne sürdü.

Ses kayıtlarında Angelina Jolie’nin geçmişteki uyuşturucu bağımlılığı ve Brad Pitt’in eski eşi Jennifer Aniston hakkındaki “gerçek” fikirlerinin yer aldığı da ileri sürüldü.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.