gazetemag tv

Brad Pitt: Karar nedeniyle çok üzgün olsam da artık olan oldu

Hollywood’un en beğenilen çifti Angelina Jolie ve Brad Pitt boşanma kararı aldı. Angelina Jolie’nin eşinin peşine dedektif taktığı ve boşanma sebebinin Fransız oyuncu Marion Cotillard olduğu iddia ediliyor.

Açıklama çiftin avukatından geldi

Angelina Jolie’nin Brad Pitt’le evliliğini bitirmek üzere mahkemeye başvurduğu öğrenildi. Açıklama çiftin avukatından geldi. Ayrılığın sebebinin çiftin çocuklarıyla ilgili yaşadığı anlaşmazlıklar olduğu belirtiliyor. Angelina Jolie’nin 6 çocuğunun da velayetinin kendisinde kalmasını istediği öğrenildi. Ünlü çift, aldatma iddialarını yalanladı ve boşanmanın üçüncü kişiden kaynaklanmadığının altı çizildi.

Brad Pitt sessizliğini bozdu

Fransız oyuncu Marion Cotillard ile aşk yaşadığı yönünde iddiaların ortaya atıldığı Brad Pitt ise DailyMail.com’a yaptığı kısa açıklamada “Karar nedeniyle çok üzgün olsam da artık olan oldu. Şimdi tek önemli şey çocuklarımızın durumu” ifadelerini kullandı.

2014 yılında evlenmişlerdi

Hollywood’un en gözde çifti olarak bilinen ve ‘Brangelina’ adıyla anılan ikili, dokuz yıllık birlikteliklerinin ardından 2014 yılında sade bir törenle evlenmişti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.