Boran Kuzum’dan Miray Daner’e övgü dolu sözler

‘Vatanım Sensin’ dizisinde birlikte rol alan, geçen günlerde de aşk yaşadıkları iddia edilen Miray Daner ve Boran Kuzum önceki gün Instagram’dan canlı yayın yaptı. Kuzum’un Daner’e övgüler yağdırması dikkatlerden kaçmadı.

Geçen günlerde oyuncu Miray Daner ve Boran Kuzum hakkında aşk dedikoduları çıkmıştı. Daner bu iddiaları yalanlamış, “Boran’la aramızda aşk, yok sadece arkadaşız” açıklamasında bulunmuştu. Koronavirüs nedeniyle evlerinde kalan ikili, önceki gün Instagram üzerinden ortak canlı yayın yaparak hayranlarını sevindirdi.

ÖVGÜLER YAĞDIRDI

Boran Kuzum’un, Miray Daner’e “Karantina günlerinde bile güzelliğinden hiçbir şey kaybetmemişsin. Şu güzelliğe bak. Bir de bana bak?” demesi ise dikkat çekti. Kuzum’un iltifatının ardından Daner de, “Bugüne özel süslendim. Yoksa bir haftadır korkunç halde geziniyordum” cevabını verdi.

Öte yandan Miray Daner’in, bir dargın bir barışık aşk yaşadığı Kubilay Aka ile yeniden bir araya geldiğini konuşuluyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.