Bodrum Beyaz Gece İçin Hazırlanıyor!

Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı tarafından düzenlenecek Beyaz Gece, 12 Haziran akşamı, Mandalin Yalıkavak’da gerçekleşecek. Bodrum’un ikonik etkinliklerinden olmaya aday olan ve ilki Pandemiden önce gerçekleştirilen Beyaz Gece büyük yankı uyandırmıştı. Geleneksel hale gelmesi hedeflenen ve tüm konukların beyaz şıklığı ile katılacağı etkinliğin geliri vakfa bağışlanacak. Sibel Tüzün’ün de sahne alacağı gecenin biletleri, şimdiden iş dünyası ve cemiyet hayatından pek çok isim tarafından satın alındı. Beyaz Gece, sanat dünyasında da bir çok ünlü misafiri ağırlamaya hazırlanıyor.

Bodrum Sağlık Vakfı, gerek fiziksel koşulları gerekse profesyonel kadrosu ile 1996 yılından bu yana dünya standartlarında hizmet veriyor. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirlenen fizyoterapi ve kişisel gelişim hizmetlerinin yanı sıra, engelli bireylerin bağımsız olarak yaşamlarını sürdürmelerini sağlamak, kent donatılarının engellilere uygun hale getirilmesi için yerel yönetimlerle işbirliği içinde yeni projeler üretmek, ailelerin ve toplumun engellilik ve sorunları konusunda farkındalıklarını arttırmak, engelliler ve ailelerine meslek kazandırmak ve sosyal hayata dâhil olmalarını sağlamak amacı ile kurulan Bodrum Sağlık Vakfı, yerelde, ulusal alanda ve uluslararası alanda ilgili sivil toplum örgütleri, kurum ve kuruluşlar ile işbirliği içinde çalışıyor.

Hizmetlerin sürdürebilir olması ve kesintiye uğramaması için destekçileri vakıf için büyük önem taşıyor. ‘Sevgi engel tanımaz’ sloganı ile yola çıkan vakıf, başkanı Numan Balaban ve Yönetim Kurulu Üyeleri, tüm destekçileri ile Beyaz Gece’de buluşmak istediklerini ve şimdiye kadar gördükleri yoğun ilgiden dolayı teşekkür ettiklerini açıkladı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.