gazetemag tv

BluTV’de ‘The New Pope’ için geri sayım başladı

Jude Law ve John Malkovich’i buluşturan, usta yönetmen Paolo Sorrentino’nun yönettiği ‘The New Pope’ için geri sayım başladı. 11 Ocak’tan itibaren sadece BluTV’de seyredilebilecek dizinin yayınlanan fragmanında iki Papa karşı karşıya geliyor.

‘The Young Pope’un devamı olarak çekilen ‘The New Pope’ta savaş çanları çalıyor. Türkiye’de sadece BluTV’nin izleyicilerle buluşturduğu dizide Jude Law’un hayat verdiği Pius XVII’nın komadan uyanması tüm dengeleri alt üst ediyor. Efsane oyuncu John Malkovich’in canlandırdığı, dünyaya gerçek Papa’nın kim olduğunu göstermeye kararlı olan yeni papa Giovanni hiç beklemediği anda Pius XVII ile karşı karşıya geliyor.

11 Ocak’tan itibaren BluTV’de izlenebilecek dizide, ikili arasında yaşanacaklar Vatikan’da fırtınalı günlere yol açacak. Paolo Sorrentino’nun sıradışı anlatımı ve farklı dünyasıyla büyük beğeni toplayan fenomen dizide, Sharon Stone ve Marilyn Manson da izleyicilerle buluşacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.