BluTV, renkli yaz ekranına yeni bir program ekliyor “Kafayı Yersin”

BluTV, renkli yaz ekranına yeni bir program ekliyor. Sosyal medyada ciddi bir takipçi kitlesine sahip olan Sibil Çetinkaya ve Ahmet Aksöz’ün Türkiye’nin dört bir yanını dolaşarak hem buldukları farklı tatları deneyecekleri hem de eğlenceli sohbetler edecekleri ‘Kafayı Yersin’, 26 Haziran’da başlıyor.

BluTV’nin yeni programı ‘Kafayı Yersin’, seyircilerle buluşmak için gün sayıyor. Gezi-yemek-sohbet türündeki program, eğlenceli formatıyla 26 Haziran’dan itibaren sevilen dijital platformda yayınlanmaya başlayacak.

May Productions imzalı programda, seyircilerin sosyal medyadan tanıdıkları yakın dostlar Sibil Çetinkaya ile Ahmet Aksöz, İstanbul’dan Tokat’a, Giresun’dan Urfa ve Adana’ya Türkiye’nin dört bir yanını dolaşarak en lezzetli ve sıradışı tatların peşine düşecek.

blank

Gittikleri her şehirde en az beş mekanı gezecek olan Aksöz ve Çetinkaya, hiçbir şeyi tatmaktan çekinmeyecek ve bir yandan eğlenceli yolculuklar yaparken, diğer yandan da seyahat ettikleri şehirlerde farklı deneyimler yaşayacaklar. İzleyicilere programın adıyla uyumlu kafayı yedirtecek lezzetleri paylaşacak olan ikili, geleneksel gezi-yemek programlarına da meydan okuyarak onları ti’ye alacak.

‘Kafayı Yersin’, 26 Haziran’dan itibaren sadece BluTV’de ekranlarda olacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.