BluTV, rap müzik tutkunlarını yeni programı ‘The Answer’da buluşturacak

Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV, rap müzik tutkunlarını yeni programı ‘The Answer’da buluşturacak. NetD yapımcılığındaki sohbet programında son yıllara damgasını vuran rap yıldızları bir araya geliyor.

BluTV, yepyeni bir sohbet programıyla izleyicilerinin karşısına çıkıyor. Tüm dünyada büyük ilgi gören rap müziğin Türkiye’de ileri gelen temsilcileriyle gerçekleştirilen müzikli sohbet programı ‘The Answer’da her hafta farklı rap sanatçılarını müzikseverlerle buluşacak.

NetD’nin yapımcılığını üstlendiği yedi bölümden oluşan ‘The Answer’ın sunuculuğunu müzik yazarı Hakan Uç ve rap dünyasının ünlü menajeri Fatih Tozlu üstleniyor. Rap müziğin devleri Yener Çevik, Canbay&Wolker, Muti, Motive, Lil Murda, Burak King ve Heijan gibi isimlerin konuk olduğu programda rap müzik hakkında merak edilenler konuşulurken eşsiz performanslar izleyicilerin beğenisine sunulacak.

Her cuma farklı bir ismi ağırlayacak olan ‘The Answer’ Yener Çevik’in konuk olduğu ilk bölümü ile bugünden itibaren BluTV’de yayında.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.