Bizim Kulisin Hallerine seyirciden tam not

Tuna Kültür ve Sanat Derneği tarafından sezonun son konseri “Bizim Kulisin Halleri” seyirciden tam not aldı.

Karşıyaka Belediyesi Ahmet Piriştina Kültür Merkezinde sahnelenen “Bizim Kulisin Halleri” adlı Müzikli Tiyatral Gösterisinde Ses Sanatçısı Cevher Doğan ve Vantrolog Gözde Dizdar ile kuklası Şeker’in performansı geceye damgasını vurdu.

Tuna Kültür ve Sanat Derneği tarafından kumpanya havasında hazırlanan “Bizim Kulisin Halleri” adlı müzikli tiyatral gösteri farklı bir performans ile seyircisinin karşısına çıktı. Tiyatro, koro, sololar ve dans örneklerinin yer aldığı gösteri salonu dolduran seyirciler tarafından sık sık alkışlandı.

Vantrolog Gözde Dizdar ve kuklası Şeker geceye ayrı bir renk katarken, 2.Bölümde sahne alan Ses Sanatçısı Cevher Doğan mükemmel sesi ile herkesin yüreğine dokundu.

Küçük Avcı Kurukahvecilik, 9 Eylül Emlak , Teknik Kardeşler, Hedef Kaşe ve Hasan Şinik’in sponsorluğunu üstlendiği konserde ayrıca Küçük Avcı Kurukahvecilik’in sahibi Osman Avcı’nın yaş günü de coşkuyla kutlandı. Böyle bir kutlamayı beklemeyen Osman Avcı sahnede Karşıyaka şarkısını söyledi. Avcı, doğum gününü kutladıkları için TunaDer Başkanı Süleyman Özsakallı’ya ve Sanat Yönetmeni Çiğdem Sabuncuoğlu’na teşekkür etti.

Konserin sonunda TunaDer Başkanı Süleyman Özsakallı gecenin sponsorlarına ve katkıda bulunanlara birer plaket verdi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.