“Bizim Hikaye” dizisine yeni bir isim dahil oluyor

Bizim Hikaye’ye efsane isim dahil oldu.

Yapımcılığını MED Yapım’ın gerçekleştirdiği, senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt, Ebru Hocaoğlu ve Verda Pars’ın kaleme aldığı, yönetmenliğini ise Serdar Gözelekli’nin gerçekleştirdiği “Bizim Hikaye” dizisine yeni bir isim dahil oluyor.

blank

Türk sinemasının efsaneleşmiş ismi Ayşen Gruda, 3 Mayıs Perşembe akşamı Fox Tv’de ekrana gelecek olan 32. bölümden itibaren dizide “Yedi Bela Aysel” karakteriyle izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Gruda dizide, herkesin çekindiği bir karaktere hayat verecek. Altı çocuk ve bir babadan oluşan ailenin trajikomik hikayesini anlatan “Bizim Hikaye” dizisinin yeni bölümü için şimdiden nefesler kesildi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.