BITAY Coin, CoinMarketCap platformunda yerini aldı

Türkiye’nin büyüyen global borsası Bitay tarafından geliştirilen ve yatırımcılara sunulan BITAY Coin, dünyanın en sık başvurulan fiyat takip kripto varlık platformu olan CoinMarketCap’te yerini aldı.

Türkiye’den globale açılan en iddialı borsalardan biri olan Bitay tarafından geliştirilen ve yatırımcılara sunulan BITAY Coin, kripto para birimleri ve kripto varlıklar alanında dünyanın en popüler fiyat takip sitesi olan CoinMarketCap’te yer almaya başladı. 2013 yılında kurulan CoinMarketCap, tüm dünyada yatırımcılara tarafsız, yüksek kaliteli ve doğru bilgi sağlamayı amacıyla faaliyet gösteriyor.

Bitay, globale açılan ilk yerel coin olan BITAY Coin, Bitay NFT platformu, visa altyapısının kullanıldığı Bitay Visa Kart ve Bitay Game gibi yenilikçi ürünleri ile blok zinciri teknolojilerine dayalı güçlü bir ekosistem oluşturuyor. Avalanche (AVAX) zincirinde geliştirilen ve çok amaçlı bir yardımcı program token’ı olan BITAY Coin, yatırımcılarına işlem ücretlerinde indirimlerin ve çeşitli ödül seçeneklerinin de olduğu avantajlar sunuyor. Bitay Visa kredi kartı ile yatırımcıların kripto varlıklarını Visa kart’ın geçerli olduğu tüm iş yerlerinde kullanma fırsatı da sunan BITAY Coin, Bitay’ın NFT platformunda da yatırımcılarına öncelik sağlıyor.

Yatırımcı ilgisinin hızla arttığı kripto para birimleri ve kripto varlıklar alanında dünyanın en sık başvurulan fiyat takip sitesi olan CoinMarketCap ve BITAY Coin hakkında daha fazla bilgiye CoinMarketCap sitesinden erişilebiliyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.