Birce Akalay’ın paylaşımı ‘çıplaklık ve cinsellik nedeniyle’ kaldırıldı!

Ünlü oyuncu ve sunucu Birce Akalay, Instagram hesabı üzerinden gölün içerisinde daire oluşturup objektife poz veren kızların bulunduğu bir paylaşım yaptı. Instagram ise söz konusu gönderiyi ‘çıplaklık ve cinsellik’ nedeniyle kaldırdı.

Instagram hesabını aktif olarak kullanan ve yaptığı paylaşımlarda gündeme dair göndermelerde bulunmayı da ihmal etmeyen Birce Akalay’ın, Kadınlar Günü hakkında paylaşımda bulunmak adına kullandığı fotoğraf Instagram’ın çıplaklık filtresine takıldı ve Akalay’ın paylaşımı kaldırıldı.

Güzel oyuncu son derece masum bir kare tercih etmiş olmasına rağmen kendisine uygulanan bu yasağa anlam veremezken tepkisini ‘Teşekkürler Instagram’ satırları ve alkış emojileri ile gösterdi.

Akalay’ın paylaşımının ‘çıplaklık ve cinsellik kuralları’ gereği kaldırılmasına anlam veremeyen ve tepki gösteren isimler arasına oyuncunun ünlü arkadaşları da katıldı.

blank

PAYLAŞIMI YİNELEDİ

Başarılı oyuncu. Instagram tarafından paylaşımının kaldırılmasına duyduğu rahatsızlığı aynı paylaşımı yineleyerek gösterdi. Akalay, yinelediği paylaşımının altına Instagram’a bir not yazmayı da unutmadı. Güzel oyuncu şunları yazdı:

“Bu paylaşım cinsel bir içerik taşımıyor! Sadece bir daire oluşturarak yüzen ve kahkaha atan 12 güzel kadın var. Kahkaha atıyorlar çünkü onlar birlikte olmaktan mutlu tamam mı Instagram?”

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.