gazetemag tv

Birce Akalay’dan aşk misillemesi

Kendisini Derya Şensoy’la aldattığı gerekçesiyle Sarp Levendoğlu’ndan boşanan Birce Akalay, ikilinin birlikte görüntülenmesinin ardından misilleme yapmakta gecikmedi.

Birce Akalay ile Sarp Levendoğlu 2.5 yıllık evliliğin ardından geçen Ocak’ta boşanmıştı. Ayrılık sebebi; Sarp Levendoğlu ile Derya Şensoy’un yasak aşkıydı. İkili çıkan haberleri yalanlamış “Hepsi iftira” demişti.

Ancak geçen cuma Bakırköy Sinan Erdem Spor Kompleksi’nde yapılan Fenerbahçe-Real Madrid basketbol maçı çıkışında yakalandılar.

blank

‘BİZİMKİLERE NE DİYECEĞİM?’

Derya Şensoy “Eyvah! Bizimkilere ne diyeceğim?” diye bağırdı. Sarp Levendoğlu sevgilisini şöyle sakinleştirdi: “Seni çok seviyorum. Olacağı vardı ve oldu.”

Birce Akalay misilleme yapmakta gecikmedi. İki aydır aşk yaşadığı balet-şair Can Tunalı ile Asmalımescit’teki Corridor Bar’da 6 saat eğlendi. Sevgililer sabaha karşı 04.00’te kulüpten çıktı. Birce Akalay “Sarp Bey sizi aldatmış. Ama sizin ilişkinizin de boşanmadan önce başladığı konuşuluyor, doğru mu?” sorusuna cevap vermedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.