Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu çifti cephesinde şaşırtıcı gelişme

Birce Akalay, eşi Levend Sarpoğlu’nun fotoğraflarını Instagram hesabından kaldırdı.

Bundan sadece iki yıl önce evlenmiş olmalarına rağmen özellikle son aylarda haklarında evliliklerini bitireceklerine dair iddialar atılan Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu çifti cephesinde şaşırtıcı bir gelişme yaşandı.

TÜM FOTOĞRAFLARINI SİLDİ

Geçen yıl nisan ve ağustos aylarında da boşanacakları yönünde haberler çıkan çiftin sosyal medya hesapları, söz konusu kriz iddialarını güçlendirdi. Birce Akalay, önceki gün Instagram hesabını düzenledi ve eşinin bulunduğu tüm kareleri sildi. Geçen nisanda da benzer bir tavır sergileyen ama o dönem sadece hesabını geçici olarak kapatmakla yetinen oyuncunun attığı yeni adım, bu kez ayrılmaya kararlı olduğu şeklinde yorumlandı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.