Birce Akalay, Sarp Levendoğlu’yla boşanma sebebini açıkladı

Sarp Levendoğlu’ndan boşanma haberleriyle gündeme gelen Birce Akalay içini döktü

Sarp Levendoğlu’ndan boşanma haberleriyle gündeme gelen Birce Akalay, Hürriyet’ten Hakan Gence’ye konuştu. Boşanma sebebi sorulan Akalay bakın ne yanet verdi. İşte söyleşiden satır başları:

Lafı dolandırmadan sorayım; çıkan aldatılma haberleri doğru muydu?

– Bazı hikâyeler vardır, kendini içinde daha fazla görmek istemezsin. Bu bazı dedikodular için de geçerlidir. Olayda adı geçen insanlar günün sonunda tanınan kişiler, e biz toplum olarak okumayı çok sevmiyor ve insanları manşetlerle kolaylıkla yargılayabiliyoruz. Bu sebeple ne ben kimseye zarar vermek isterim ne de kimse bana zarar versin isterim. O yüzden susmak iyidir.

Birileri bir şeyler duymuş, konuşmuş olabilir. Havada bir sürü konuşma baloncukları var gibi düşün… Hepsini cevaplamaya kalkarsam ruhum yaralanır ve kendime saygım kalmaz, çok yorulurum.

Evliliğin bitiş sebebi; aşkın bitmesi mi, ihanet haberleri mi yoksa başka bir şey mi?

– D şıkkı; hepsi.

Eski eşinizin ismini yazan dövmeyi mi sildirdiniz?

– Evet.

Son dönem sosyal medyadaki paylaşımlarınızda bol bol ‘Atatürk’ vurgusu var. Neden?

– Kalbimden öyle geliyor. Ben bir Cumhuriyet kadınıyım, Ata’ya düşkünlüğümü herkes bilir. Şimdi de içgüdüsel olarak bunu daha çok paylaşmak istediğim bir zamandayım.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.