gazetemag tv

Birce Akalay: Evlenip evlenip boşanıyorum

Oyuncu Birce Akalay, bir üniversitedeki söyleşide öğrencilerin sorularını yanıtladı.

Oyuncu Birce Akalay iki kez nikah masasına oturmuştu. ‘Yer Gök Aşk’ dizisinin setinde tanışıp aşık olduğu meslektaşı Murat Ünalmış ile 2011-2012 arasında evli kaldı.

blank
Birce Akalay – Murat Ünalmış

‘Küçük Ağa’nın çekimlerinde tanıştığı Sarp Levendoğlu ile 2014’te evlenip 2017’de boşandı. Şu sıralar Can Tunalı ile birlikte olan Birce Akalay, bir söyleşiye katıldı.

blank
Birce akalay – Sarp Levendoğlu

Birce Akalay öğrencilerin “Gerçek aşk bir kez mi yaşanır?” sorusu karşısında önce şaşırdı. Sonra şöyle cevap verdi:

“Bunun cevabını vermeyeceğim, bilmiyorum. Çok yanlış birine soruyorsunuz. İki kere evlenmiş bir kadınım. Aşkın bir kere yaşandığına inansam neden iki defa evleneyim? Belki de hissettiğim şeyin aşk olduğunu düşünüyorum. Ama aslında yanıldığım için evlenip evlenip boşanıyorum. Onu da bilmiyorum. O yüzden yanlış adres.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.