Birce Akalay, eski eşi Murat Ünalmış’la kamera karşısına geçiyor

Birce Akalay, ‘Yer Gök Aşk’ dizisinde tanışıp evlendiği eski eşi Murat Ünalmış’la beş yıl sonra kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor.

Sarp Levendoğlu’yla ayrılığının ardından balet Can Tunalı’yla yeni bir aşka yelken açtığı ortaya çıkan Birce Akalay, eski eşi Murat Ünalmış’la kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor. Oyuncunun, star TV’de yayınlanan ‘Hayat Bazen Tatlıdır’ dizisinin kısa bir süre sonra ekrana veda edeceği öğrenildi. Ekrandan uzak kalmama kararı alan Akalay, yeni bir dizi için imza attı. Oyuncu, yıllar önce FOX’da yayınlanan ‘Yer Gök Aşk’ setinde tanışıp, nikah masasına oturduğu Murat Ünalmış’la yeni bir projede yer alacak.

GENÇLİK DİZİSİ OLACAK

Çekimleri Antakya’da 1.5 ay sonra başlayacağı öğrenilen dizide ikiliye, Vildan Atasever eşlik edecek. Gençlik dizisi olduğu öğrenilen proje, Star TV’de ekrana gelecek. Akalay, Ünalmış’la bir yıl süren evliliğin ardından 2012’de boşanmıştı. Oyuncu, ayrılığının ardından Levendoğlu ile ‘Küçük Ağa’ dizisinde kamera karşısına geçip, aşk yaşamaya başlamış ve kısa sürede dünyaevine girmişti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.