‘Bir Zamanlar Çukurova’nın son bölümü Perşembe akşamına damga vurdu!

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’nın son bölümü Perşembe akşamına damga vurdu! Deyim yerindeyse göz kırpmadan izlenen bölümde, Züleyha’nın itirafı ve Naime’nin ağzından çıkan sözler belki de Çukurova’nın tarihini değiştirecek.

Yılmaz, gözü gibi sakındığı Müjgan’ın kalbini istemeden de olsa kırıyor. Müjgan, farkında olmadan, sevdiği adamı yetiştiren Naime ile tanışıyor. Kalbine bir ok gibi saplanan Yılmaz ve Züleyh aşkını da Naime’den öğreniyor.

blank

Yılmaz’ın nasıl söyleyeceğini bilemediği bu gerçek, Müjgan’ı ondan alacak mı? Yılmaz, tam mutluluğu buldum derken, kendisi için babasını karşısına alan Müjgan’ı da mı kaybedecek?

Perşemebe günlerinin vazgeçilmezi ‘Bir Zamanlar Çukurova’ ATV’de!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.