Bir Zamanlar Çukurova’nın başrol oyuncusu finali ağzından kaçırdı!

ATV ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Bir Zamanlar Çukurova’nın Yılmaz’ı Uğur Güneş ‘Dizi TV” programına konuştu. Güneş, konuşmasında dizinin finali ile ilgili önemli ipuçları verdi.

ATV’de yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin ‘Yılmaz’ı Uğur Güneş dizinin en merak edilen Yılmaz ile Züleyha aşkı nasıl bitecek sorusuna cevap verdi gelecek bölümde yaşanacaklarla ilgili önemli ipuçlarını dile getirdi.

DİZİDE NE OLMUŞTU?

13. bölümü ekrana gelen Bir Zamanlar Çukurova dizisine, Yılmaz ve Züleyha’nın buluşması damgasını vurmuştu. Yılmaz, Demir, Gülten ve Hünkar’ın kendisine anlattıklarına inanmak istemedi ama Züleyha’nın mecbur kalıp söyledikleri karşısında, onun isteyerek evlendiğine inandı. Yılmaz, büyük aşkı Züleyha’ya korkmadan gerçeği anlatması, gerekiyorsa bebeğini de sahiplenip Çukurova’dan gitmeyi teklif etti. Ancak Züleyha, Demir’in kendisini oğluyla tehdit etmesinden sonra gerçeği söyleyemedi ve içi kan ağlasa da Demir ile zorla evlenmediğini söyleyerek Yılmaz’ı büyük bir hayal kırıklığına uğrattı.

Bu büyük aşkın bu şekilde bitmesine izleyicinin gönlü hiç razı olmuyor. Ancak olayların farklı seyredeceği tüyosunu da Yılmaz’ı oynayan Uğur Güneş verdi. ATV’de ekrana gelen “Dizi TV” isimli programa konuşan Uğur Güneş, yaptığı açıklamayla izleyicinin yüreğine bir nebze olsun su serpti adeta.

“HER ŞEY GÜZEL OLACAK”

Güneş, Demir ve Yılmaz arasındaki intikam alma meselesinin daha ne kadar süreceği ile ilgili soruya “Yavaş yavaş, titizlikle devam edecek. Tıpkı bir yapbozun parçaları gibi zaman içerisinde oturacak. Bu uzun süreçte izleyicinin biraz sabretmesi gerekiyor. Fakat sonunda güzel olacak her şey. Bu kadarını söyleyelim” ifadesini kullandı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.