Bir vatandaş ’50 saat boyunca yapayalnız bırakıldık’ deyince TRT yayını kesti

Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremin ardından yardımların ve ekiplerin geç gitmesi tepkiye neden oldu. TRT’nin canlı yayını sırasında kadraja giren bir vatandaş ’50 saat boyunca burayı yapayalnız bıraktıkları için memnunlar mı? Sorar mısınız?’ diye konuşunca yayın kesildi.

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 ili etkileyen depremde acı bilanço artmaya devam ediyor. Depremin ardından felaket bölgesine gerekli yardımların ve arama kurtarma ekiplerinin ulaşmaması tepki çekti.

TRT Haber spikeri Fuat Kozluklu Kahramanmaraş’ta canlı yayın ile yaşananları aktardığı sırada, bir vatandaş kadraja girdi. Yayın sırasında vatandaş, ’50 saat boyunca burayı yapayalnız bıraktıkları için memnunlar mı? Sorar mısınız? Sorun onlara, söyleyin’ dedi. Vatandaşın konuşmasının ardından yayın kesildi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.