gazetemag tv

Bir süredir eleştirilen oyuncu Can Yaman neden Brezilya’ya gitti?

Bir süredir eleştirilen ünlü oyuncu Can Yaman’ın Brazilya’ya gittiği öğrenildi.

Geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalarla eleştiri oklarının hedefi haline gelen Can Yaman’ın bir süredir adı duyulmuyordu. Yapımcı Faruk Turgut tarafından Kıbrıs’a gönderilen ünlü oyuncunun oradan da Brazilya’ya gittiği öğrenildi. Sao Paulo’da inzivaya çekildiği öğrenilen Can Yaman’ın askere gidene kadar burada kalacağı öğrenildi. Ünlü oyuncu Can Yaman askerden gelince ise Survivor programını sunmak için İtalya’ya gidecek.

Ne olmuştu?

Ünlü oyuncu Can Yaman, geçtiğimiz günlerde Cengiz Semercioğlu ile yaptığı röportajda “Biz 20’nci bölümde sevgili olduk. Demet biraz snob olsaydı asla uyumlu olamazdık. Mesela “Hangimiz Sevmedik” dizisindeki partnerim Selen Soyder’le bu yüzden problem yaşadım. Gel de şimdi sette bu problemlerin üzerine kamera önünde aşk çek. Başrol çiftinin libidosunun yüksek olması lazım. Ben hep şunu söylüyorum, oyuncular ikiye ayrılıyor; Libidosu olanlar, libidosu olmayanlar… Cast da buna göre yapılmalı.” demiş ve çok eleştirilmişti.

İŞTE! Türkiye’de 2019 yılında en çok haber konusu olan ünlü isimler

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.