Biletix, yenilikçi teknolojiler sunmaya ve hizmetlerini geliştirmeye devam ediyor

Türkiye’nin ‘ilk’ bilet, yönetim, satış ve dağıtım ağı olan Biletix, eğlence sektörüne, sanatseverlere ve iş ortaklarına yenilikçi teknolojiler sunmaya ve hizmetlerini geliştirmeye devam ediyor.

Biletix, sektörün yeniden canlandığı bu günlerde sanatseverlere yönelik yaptığı geliştirmelerin yanı sıra, etkinlik organizatörleri ve mekanlar için de Ticketmaster’ın eğlence sektöründeki 40 yıllık uluslararası deneyimiyle https://business.ticketmaster.com.tr/ adresi üzerinden ulaşılabilecek yepyeni bir platformu hayata geçirdi.

BİLETİX’ten İş Ortaklarına Özel Platform

Ticketmaster ile birlikte dünya çapında 500 milyondan fazla bilet satan Biletix, iş ortakları ve paydaşları için geliştirdiği teknolojiler ile sunduğu tüm çözümlere dair güncellemeleri B2B yeni platformu https://business.ticketmaster.com.tr/ aracılığıyla duyuracak. Bu sayede Biletix’in sektörde uzman ve tecrübe sahibi ekibi ile her daim iletişime geçilebileceği gibi Biletix ve Ticketmaster’ı daha yakından tanımak mümkün olacak.

“Türkiye’nin eğlenceye giriş noktası” olarak 2000 yılından beri eğlence ve sanat tutkunlarını etkinliklerle buluşturan Biletix; Live Nation Entertainment çatısı altında Kuzey Amerika, Avrupa ve Ortadoğu başta olmak üzere 31 ülkede faaliyet gösteren dünyanın lider biletleme firması Ticketmaster Ailesi’nin bir üyesi olarak hizmet vermeye devam ediyor.

Biletix Genel Müdürü Kemal Erdine, yeni platform ile ilgili “Sanatı özleyerek geçirdiğimiz zamanı eğlence sektörünün tüm bileşenlerine fayda sağlayacak projeleri hayata geçirerek değerlendirdik.” açıklamasında bulundu.

Biletix, bu platformla birlikte, Ticketmaster tarafından hazırlanan “We Are Global. We Are Local” videosunu da dünya ile eş zamanlı olarak Youtube kanalında yayına aldı.

Ticketmaster ailesinin farklı ülkelerdeki temsilcilerinin yer aldığı filmde; İstanbul’un muhteşem Boğaz manzarası ve vapur görüntüleri eşliğinde Biletix de bir temsilci ile yer alıyor. Film ile sanatçıları ve organizatörleri sanatseverler ile buluşturmak için heyecanla çalışan Ticketmaster’ın global yapılanmasına ve etkinlik biletlerinin tüm kıtalardaki yerel ekiplerin desteğiyle milyonlara ulaştırılabileceğine dikkat çekiliyor.

BİLETİX Hakkında:
Biletix, kurulduğu günden bu yana eğlence tutkunlarına sadece bilet satmanın ötesine geçerek, müşterilerine yeni deneyimler yaşatan bir platforma dönüşmüştür. Teknolojik yatırımları ve know-how’ıyla Türkiye’de eğlence sektörünün genişlemesinde yoğun emeği geçen aktörlerin başında yer alan Biletix; yılda ortalama 600’ün üzerinde etkinlik organizatörü tarafından düzenlenen 13.000’den fazla etkinlik için toplam değeri 80 milyon USD’ın üzerinde; yaklaşık 3,5 milyon adet bilet satışı gerçekleştirmektedir. Biletix, bilet satış hizmetini; Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan www.biletix.com internet sitesi ve mobil uygulamaları üzerinden ve Türkiye’nin çeşitli illerinde bulunan perakende satış noktalarından vermektedir.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.