‘Big Brother Türkiye’ evinden elenen 6. isim Çağla oldu

‘Big Brother Türkiye’nin Cumartesi akşamı ekrana gelen 6. hafta eleme gecesinde bir ilk yaşandı. ‘Big Brother’, hafta içinde Rezan’la kavga eden Funda’yı ‘dokunulmazlık görevi’nden men etti. Adı eleme listesinde olan birinin, ilk kez ‘dokunulmazlık görevi’nden men edildiği ‘Big Brother Türkiye’de, yine ilk kez ‘dokunulmazlık görevi’ üç kişi ile oynandı. Gecenin sonunda ise, ‘Big Brother Türkiye’ evine bu kez, izleyicilerden en az oyu alan Çağla veda etti.

FUNDA’YA ARENA’DA BÜYÜK ŞOK!

Funda, eleme listesinden adını çıkarmak için son şansı olan ‘dokunulmazlık görevi’ için Arena’ya çıktığında büyük bir şok yaşadı. ‘Big Brother’, ona seslenip “ Funda, hafta içerisinde Rezan ile yaşadığın tartışma sonucu göstermiş olduğun agresif tutum ve yapılan uyarılara aldırmadan, bir ertesi gün de aynı tavırla kavga etmeye çalışman, küfür etmen ve eşyaları dağıtman sebebiyle seni bu hafta ‘dokunulmazlık görevi’nden men ediyorum” diyerek, Funda’nın son şansını da elinden aldı.

50 TURDA GELEN DOKUNULMAZLIK

Funda’nın ‘dokunulmazlık görevi’nden men edilmesinin ardından, Çağla, Gökçen ve Emrah ‘Deli Dana’ görevi için Arena’daki yerlerini aldı. Önlerindeki düzenekten yuvarladıkları topu, kurallara uygun bir şekilde, 50 tur yaptırmayı ilk başaran Emrah oldu ve ‘dokunulmazlık görevi’ni kazanıp, adını eleme listesinden sildirdi. Dokunulmazlık görevini kaybeden Çağla ise gözyaşlarına boğuldu.

İZLEYİCİLER ‘ÇAĞLA GİTSİN’ DEDİ

‘Big Brother Türkiye’ izleyicileri, verdikleri oylarla Gökçen ve Funda’yı korudu. Çağla ise, izleyicilerden en az oyu alarak 6. haftada, ‘Big Brother Türkiye’ evine, 1 milyon liralık rekor ödüle ve hayallerine veda etti. Bu hafta izleyicilerden en çok oyu ise, beş haftadır evden gitmesi istenen Gökçen aldı ve yine ‘Big Brother Türkiye’ evinde kaldı.

Yapımcılığını dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, Asuman Krause’nin sunduğu ‘Big Brother Türkiye’, hafta içi her gün gündüz ve gece, Cumartesi akşamları ise ‘Big Brother Türkiye – Haftanın Finali’ ile Star’da.

‘BIG BROTHER TÜRKİYE’ GÜNDÜZ | HAFTA İÇİ HER GÜN| 11:30 |STAR
‘BIG BROTHER TÜRKİYE’ EVİ | PAZARDAN CUMAYA| YENİ BÖLÜM | 23:45 |STAR
‘BIG BROTHER TÜRKİYE’ GECE | PAZARDAN CUMAYA | 01.00 |STAR

ENDEMOL SHINE GROUP HAKKINDA
Dünyanın en büyük bağımsız yapım ve dağıtım şirketi olan Endemol ile, Shine ve CORE Media ‘Endemol Shine Group’ adı altında güçlerini birleştirerek dünyaca tanınmış ‘American Idol’, ‘Big Brother’, ‘Deal or No Deal (Var Mısın Yok Musun)’, ‘Masterchef’, ‘Mr. Bean’, ‘One Born Every Minute’, ‘So You Think You Can Dance (Benimle Dans eder Misin?) ’, ‘The Biggest Loser (Yeni Bir Hayat)’, ‘The Fall’, ‘The Money Drop ( Bir Milyon Canlı Para) ’, ‘Fear Factor’, ’Wipeout’ gibi sektörün en başarılı pek çok dizi ve programının yapım, yaratım ve dağıtımından sorumlu dev bir ‘global içerik üretim şirketi’ haline gelmiş oldu.
“Endemol Shine Group” şirketler ağının yerel operasyon birimleri, 30’u aşkın ülkede, kataloğundaki 600’den fazla dizi, program, dijital ve dijital oyun alanında dünya çapında hasılat rekoruna sahip içeriklerin yaratım, dağıtım ve yapım operasyonlarını sürdürmektedir.
ENDEMOL SHINE TÜRKİYE HAKKINDA
Endemol Shine Group’un yaratıcılığının ve başarısının ardında yer alan en önemli faktörlerden biri, dünyanın dört bir yanında kendi yapım şirketleri ile faaliyet göstermesidir. Bu sayede yerel televizyon piyasalarının ihtiyaçlarını karşılayabilmekte, bununla birlikte tüm dünya trendlerini yakından takip ederek, yarattığı programların diğer ülkelerde de uygulanabilmesini sağlamaktadır. Bir ülkede başarılı olan programın başarısı bu sayede diğer ülkelere de yansıtılmaktadır. Endemol Shine Group Türkiye kurulduğu 2008 yılından bu yana birçok başarılı yapıma imza atmıştır. Bu yapımların arasında, ‘Eşimle Başım Dertte’, ‘Aşkın Gözü Kördür’, ‘3-2-1 Pişir’, ‘Anlaşma’, ‘XXS’, ‘101’, ‘Film Gibi’, ‘Bence Benim Annem’ gibi programların yanı sıra, Türk Televizyonlarına son dönemde damgasını vurmuş, ‘Canlı Para’, ‘Eyvah Düşüyorum’, ‘Var Mısın Yok Musun’, ‘Wipeout’, ‘FearFactor’, ‘Star Akademi’, ‘Benzemez Kimse Sana’ gibi programlar ile ‘Paramparça’, ‘Serçe Sarayı’ ve ‘Sevdam Alabora’ dizileri olmak üzere adından söz ettiren büyük bütçeli yapımlar yer almaktadır.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.