Beyza Duymaz zirveye yaklaşıyor

BEYZA DURMAZ bu hafta “Olan Var Olmayan Var” şarkısı ile TTNET’te en çok dinlenen ve indirilen 100 şarkılık listede 5 numara, şarkının eğlenceli video klibide Youtube’da izlenme oranı olarak 11 milyonu geçti.

Türk pop müziğinin yeni nesil, en üretken şarkı yazarlarından biri olan Beyza Durmaz, Nisan 2015’te yayınladığı “Olan Var Olmayan Var” albümüyle aynı adı taşıyan şarkısı yeniden listelerde hızla yükselmeye başladı. İlk albümü “Koku” ve sonrasında Mustafa Ceceli’nin söylediği “Hüsran” ile büyük bir çıkış yakalayan genç sanatçı başarılı müzik yolculuğuna devam ediyor. Poll Production etiketli albümüyle aynı adı taşıyan çıkış şarkısı “Olan Var Olmayan Var” ile bu hafta TTNET MÜZİK’in en çok dinlenen ve indirilen 100 şarkılık listesinde 5 numaraya yükselirken, şarkının video klibide youtube’da 11 milyon izlenme rakamına ulaştı.

YouTube video

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.