Beyazıt Öztürk de YouTuber oldu!

Ünlü şovmen Beyazıt Öztürk de artık YouTube kanalı açtı. Beyaz Show’a bir sene ara vererek O Ses Türkiye’de jüri olan Beyaz, artık Youtube’da hayranlarıyla buluşacak.

Bugüne kadar sosyal medyaya mesafeli duran Beyazıt Öztürk, O Ses Türkiye finalinde hayranlarına sürprizini açıkladı. ‘Beyazla’ adıyla bir Youtube kanalı açtığını açıklayan Beyaz, kanalıyla ilgili bilgileri de canlı yayında paylaştı.

Beyaz, ‘Kendi hayatımdan… Gezeceğiz, göreceğiz, ailem arkadaşlarım, dostlarımla eğleneceğiz. Elimizden geldiği kadar güzel bir şeyler yapmaya çalışacağız’ ifadelerini kullandı.

BEYAZ’IN YOUTUBE ADRESİ NEDİR?

Beyazıt Öztürk Youtube videolarını youtube.com/ beyazla adresinden yayınlamaya başladı. Beyaz ilk videosunu ise ‘Beyaz İle YouTube’a Giriş 101’ adıyla yayınladı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.