Beyaz TV, Rasim Ozan Kütahyalı’nın ekranlara dönmesi için her yolu deniyor

Televizyon ekranlarında “Boşnak saksosu” gibi çirkin bir ifadeyi zikrederek, Boşnak asıllı vatandaşları rencide eden Rasim Ozan Kütahyalı, medya sektörüne geri dönebilmek için her yolu deniyor. Bu konuda son girişimini MHP lideri Devlet Bahçeli üzerinden gerçekleştiren Kütahyalı, yine Beyaz TV ekranlarında boy gösterdi.

Boşnaklara yönelik çirkin sözleri nedeniyle Türk medyasından afaroz edilen Rasim Ozan Kütahyalı’nın kariyerini kurtarmak için Gökçek ailesi seferber oldu.

Bir süre önce Güneş gazetesinde köşe yazmaya başlayan Rasim Ozan Kütahyalı son zamanlarda sıklıkla Gökçek ailesine ait Beyaz TV’de boy göstermeye başladı.

Rasim Ozan Kütahyalı geçtiğimiz günlerde de MHP üzerinden medyaya dönmek için lobi çalışmaları yapmaya başlamış, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin kendisini aradığını ve “kendisini ekranlarda görmek istediğini” söylediğini öne sürmüştü.

GÖKÇEK’İN “NAMUS” SÖZÜNE NE OLDU?

Diğer yandan, Anadolu Yakası Bosna Sancak Derneği Başkanı Erdoğan Erden, Rasim Ozan Kütahyalı’nın sık sık Beyaz TV’de konuk olarak boy göstermesi nedeniyle kanal sahibi Osman Gökçek’e tepki gösterdi.

Twitter hesabından paylaşımda bulunan Erdoğan Erden “Geçmişte yaşadığımız o hadsiz söylemden sonra Sn. Osman Gökçek ROK denen o şahsı hiçbir şekilde Beyaz Tv’ye çıkarmayacağına şerefi üzerine söz vermiştir. Sözünü tutmayan Sn. Osman Gökçek’in yaptığı bu davranışın takdirini yüce Türk halkına bırakıyorum” ifadelerini kullandı.

YİNE EKRANDA

Ancak Beyaz TV tüm eleştirilere rağmen, Rasim Ozan Kütahyalı’nın yeniden ekranlara dönmesi için her yolu deniyor. Kütahyalı’nın yerle bir olan itibarını yeniden kazanması için ekranlarını sonuna kadar bu isme açan Beyaz TV son olarak yine Boşnakları öfkelendirecek bir adım attı.

Kanalın en çok izlenen programlarından Uyan Türkiyem’de Tahir Sarıkaya’nın konuğu olan Rasim Ozan Kütahyalı, “Güneş Gazetesi’nin önemli yazarı” olarak izleyicilere sunuldu.

Kütahyalı’nın Gökçek ailesi tarafından ısrarla ekranlara sürülmek istenmesi, duyarlı vatandaşlar tarafından tepkiyle karşılandı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.