gazetemag tv

Beyaz Show’un Avrupa turnesinde Demet Akalın krizi

Şovmen Beyazıt Öztürk’ün 20 senedir sunduğu Beyaz Show’un Avrupa turnesinde kriz çıktı. İki hafta önce başlayan turne kapsamında yurt dışına çıkan Öztürk, kadro değişikliğine gitmek zorunda kaldı. Tolgahan Sayışman, Ayla Çelik ve Hakan Altun’un da yer aldığı ekiple sahneye çıkan Demet Akalın, organizasyonu beğenmediği için ekipten ayrıldı.

Yeni çıkaracağı ‘Rakipsiz’ adlı albümü için çalışmalara devam eden şarkıcı, Öztürk’e ekipten çıkmak istediğini iletti. Akalın’ın talebini kabul eden şovmen, yeni bir kadın şarkıcı arayışına girdi. Görüşmeler sonucunda ünlü popçunun yerine ‘Miş Miş’ şarkısıyla adını duyuran Simge Sağın’ın çıkmasına karar verildi.

‘Beyaz’la problemimiz yok’

Konuyla ilgili konuşan Akalın’ın eşi Okan Kurt, Beyazıt Öztürk’le problemlerinin olmadığını söyledi. Kurt, “Kimseyle problemimiz yok ama Avrupa turnesini yapan organizasyon şirketinin verdiği vaatleri yerine getirmemesi

üzerine ayrılma kararı aldık. İlk iki hafta Beyazıt Öztürk’ün hatırı için katıldık. Ama artık yokuz” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.