BeStylish Party konuklarına unutulmaz bir gece yaşattı

Alkoçlar Exclusive Alaçatı Hotel’de düzenlenen ‘BeStyle GetAway’ ünlü isimlere muhteşem bir programla ev sahipliği yaptı.
Cumartesi akşamı BeStylish Party’ de düzenlenen Tuvana Büyükçınar defilesi ile ünlü isimler hem görsel şölen yaşadılar hem de doyasıya eğlendiler.,.

BeStylish Party2

Yüksek moda ruhunu özgür yaşam tarzıyla harmanlayan “Stil& Yaşam” dergisi BeStyle Magazine’ nin 27-29 Mayıs tarihleri arasında Alkoçlar Exclusive Alaçatı Hotel’ de düzenlediği ‘BeStyle GetAway’ ile konuklar rüya gibi bir hafta sonu geçirdiler. Cumartesi akşamı, Tuvana Büyükçınar’ın ‘Bestyle GetAway’ için özel olarak hazırladığı kapsül koleksiyonunun defilesi büyük ilgi gördü.

Defile sonrası gerçekleşen ve geleneksel hale gelen “BeStylish Party“ ye ünlü akına oldu! Boho Glam konseptinde gerçekleşen partide Dj Aksak’ın muhteşem performansıyla eğlenen Birce Akalay, Rıza Kocaoğlu, Uluç Bayraktar, Caner Cindoruk, Gizem Karaca, Asena Tugal, Ayça Erturan, Batuhan Ekşi, Ali Aksöz, Pelin Öztekin, Kıvanç Baran Arslan, Ebru Akel, Zeynep Özyılmazel, Zeynep Tosun ve daha bir çok ünlü isim şıklıklarıyla göz kamaştırdılar.

BeStylish Party

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.