gazetemag tv

Beste Açar ve İpek Açar’ın yine araları mı bozuldu?

Beste Açar, ‘İyi Doğdun Kayahan’ konseri başlamadan geceyi erkenden terk etti. Bunda İpek Açar’ın eski sevgilisi Alper Kömürcü’nün orkestra şefi olmasında etken olduğu konuşuldu.

Merhum sanatçı Kayahan’ı anmak için düzenlenen “İyi ki Doğdun Kayahan” konserinde Beste Açar ile İpek Açar’ın gerginliği geceye damga vurdu. Bir dönem miras konusunda davalık olan ardından aralarındaki buzları eriten ikilinin fotoğraf çekimi sırasında yüzlerinin asıklığı gözlerden kaçmadı. Öte yandan Beste Açar’ın konserin başlamasını beklemeden salonu terk etmesi gözden kaçmayan detay oldu. Açar’ın gecede neden sahneye çıkmadığı merak konusu oldu. Ayrıca konserde ayrıldıklarını söyleyen İpek Açar, Alper Kömürcü’nün yönettiği orkestra eşliğinde şarkılarını söyledi. Gerginliğinin nedeninin Alper Kömürcü’nün orkestrayı yönetmesi mi olduğu gecede en çok konuşulan olay oldu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.