YouTube / gazetemag tv

Berrak Tüzünataç, zayıflık hastalığına mı yakalandı?

Ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç’ın, zayıflık hastalığı olan Anoreksiya’ya yakalandığı iddialarına sevgilisi Birkan Sokullu tarafından açıklama geldi. Sokullu, “Her şey yolunda, öyle bir şey yok. Görünce ona sorarsınız.” dedi.

Oyuncu Birkan Sokullu, Arnavutköy’de görüntülendi. Ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç’ın zayıflık hastalığı olan Anoreksiya’ya yakalandığı iddialarına sevgilisi Birkan Sokullu tarafından açıklama geldi. Sokullu, “Her şey yolunda, öyle bir şey yok. Görünce ona sorarsınız.” dedi.

“ÖYLE BİR ŞEY YOK”

Hali hazırda çektiği bir iş olduğunu söyleyen Sokullu, “Amerikan uyarlaması bir iş. Dünyada uyarlaması ilk defa Türkiye’de yapılacak. Drama diye geçiyor ama komedi de var, hoş bir iş” dedi. Sevgilisi Berrak Tüzünataç hakkında çıkan anoreksiya iddialarına da cevap veren Birkan Sokullu, “Her şey yolunda, öyle bir şey yok. Görünce ona sorarsınız” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.