Berksan yeni şarkısı ”Dip” ile sevenleriyle buluştu

Yayınlamış olduğu projeleriyle adından sıklıkla söz ettiren ve son günlerde yenilenen tarzıyla dikkatleri üzerine çeken ”Berksan” yeni şarkısı ”Dip” ile sevenleriyle buluştu.

Pop müzik sektöründe birçok değerli sanatçıya verdiği hit şarkıların yanı sıra kendi hitlerine imza atan sanatçının yeni şarkısı “Dip” yaz aylarının vazgeçilmezi olacak.

Sözleri başarılı sanatçı “Berksan”a ait olan şarkının müziğinde ve iddialı düzenlemesinde ise Turaç Berkay Özer’in imzası yer alıyor.

Rap dünyasının son dönemdeki yıldızı parlayan ismi ve üstlenmiş olduğu prodüksiyon çalışmalarıyla büyük ses getiren ”Tepki”; ”Berksan”ın yeni şarkısı ”Dip”in klip yönetmenliğini üstlendi.

Klip Antalya Olimpos, Patara Çölü ve İstanbul olmak üzere 2 ayrı şehirde kalabalık bir ekip eşliğinde tamamlandı.

”Berksan”ın yeni projesi ”Dip” ZG Müzik ve Dmc işbirliği ile tüm müzik platformlarında ve klibi NETD kanalında yayında!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.